null

Меню сайту
Пошук
Міні-чат
Друзі сайту
Головна » Статті » Запити

Чи будуть жителі Лубенщини з скрапленим газом? Позиція обласної влади

Народному депутату України Гордієнку С.В.

 

Шановний Сергію Володимировичу!

 

З питання забезпечення сільського населення Лубенського району скрапленим газом інформуємо наступне.

Населенню Лубенського району здешевлений скраплений газ, придбаний на спецаукціонах, на даний час реалізує ПрАТ «Полтавапропангаз». У другому півріччі 2011 року перебої з постачанням скрапленого газу населенню мали місце через нестачу законтрактованих на рік для області ресурсів газу. Це відбулось внаслідок зниження аукціонної ціни на газ, зниження цін на один балон скрапленого газу та відповідного збільшення попиту на цей вид палива.

Ситуація ускладнилась ще й тим, що у 2010 році припинило свою діяльність ТОВ «Лубнипропансервіс», яке постачало скраплений газ у Лубенський, Пирятинський, Гребінківський та Оржицький райони. У результаті скраплений газ для населення цих районів постачався епізодично, за рахунок ресурсів ПрАТ «Полтавапропангаз» та ПАТ «Кременчукгаз», яких і так не вистачало.

Неодноразові звернення облдержадміністрації до Уряду, Міненерговугілля, НАК «Нафтогаз України» та аукціонного комітету про виділення газопостачальним підприємствам області додаткових ресурсів скрапленого газу тривалий час залишались без відповідного реагування. Лише у листопаді 2011 року було виділено незначний додатковий обсяг газу (42 тонни), який негайно було реалізовано населенню.

Згідно із дорученням Кабінету Міністрів України від 02.12.2011 № 58304/0/1-11, на підставі організованого в області суцільного опитування місцевих органів виконавчої влади, а також сільських і селищних рад, було визначено потреби у скрапленому газі на 2012 рік (1256 тонн).

Відповідна інформація була направлена облдержадміністрацією до Кабінету Міністрів України та врахована у додатку до доручення Кабінету Міністрів України від 02.12.2011 № 58329/0/1-11.

Цим дорученням було зобов'язано Міненерговугілля і НАК «Нафтогаз України» забезпечити щомісячну реалізацію скрапленого газу в обсягах, не менших, ніж зазначено у додатку.

Але фактично на 2012 рік для області було виділено лише 714 тонн скрапленого газу, що значно менше вказаних у додатку до доручення Кабінету Міністрів України від 02.12.2011 № 58329/0/1-11 обсягів.

У Лубенському районі, після уточнення ПрАТ «Полтавапропангаз» наприкінці 2011 року кількості абонентів по сільських радах, було визначено загальну кількість газобалонних установок, що знаходяться у користуванні населення - 1019. Дві сільські ради - Остапівська та Шеківська - списки абонентів не надали.

Перебої у постачанні скрапленого газу на початку року були спричинені відсутністю у ПрАТ «Полтавапропангаз» заявок на постачання газу від мешканців району. Ці заявки мали надавати підприємству сільські ради, але робота щодо збору заявок не була вчасно організована.

Лубенській райдержадміністрації вказано на незадовільну ситуацію, що склалася із забезпеченням населення району скрапленим газом, та доручено вжити заходів з її виправлення.

 Крім того,облдержадміністрація вийшла з клопотанням до аукціонного комітету щодо відновлення діяльності ПП «Лубнипропансервіс», на яке і має бути покладено обслуговування населення п’яти районів, у тому числі і Лубенського.

 

З повагою

Голова обласної державної адміністрації                                  О.В.Удовіченко

 


Категорія: Запити | Додав: hordienko (25.03.2012)
Переглядів: 374 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входа
Опитування
Как Вам живётся при "украинском" капитализме?
Всього відповідей: 305
В соцмережах
В контакте
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Всі права захищено © 2010 Сумський обласний комітет Комуністичної партії України.
Сайт управляється системою uCoz